Korzystanie z tekstów, zdjęć i grafik znajdujących się na tej stronie, bez zgody autorów - zabronione !!!

Przegrana na koniec sezonu...

• autor: admin, 2014-06-21 20:31

"Odmłodzona" Szyszła nie dała rady doświadczonemu

zespołowi  z Suśca

Dnia 21.06.2014r. drużyna z Tarnoszyna wybrała się na swój ostatni mecz do Suśca by zmierzyć się z tamtejszym zespołem "Szumami" Susiec.

O godzinie 14 rozpoczął się mecz juniorów którzy nieznacznie ulegli rywalom przegrywając 3:2 tracąc bramkę zwycięską w doliczonym czasie gry.

Prawdziwy spektakl rozpoczął się o godzinie 16. 22 zawodników zameldowało się na boisku i sędzia mógł rozpocząć ostatni mecz w tym sezonie dla drużyn z Tarnoszyna i Suśca. Warto zaznaczyć że trener Bogusław Rybiński miał nie mały kłopot w ustawieniu zespołu gdyż brakowało aż 4 zawodników z podstawowego składu. Pierwszy gwizdek sędziego i rozpoczynają gospodarze, jednak kilka minut od rozpoczęcia szybkie przejęcie piłki w środku przez naszych zawodników i Rafał Nowak popisuje się doskonałym podaniem prostopadłym między dwóch obrońców do piłki dochodzi Dawid Rachfalski i goool!!! Szybka składna akcja i Dawid strzela swojego 7 gola w tym sezonie a Rafał zalicza 4 asystę. W kolejnych minutach Szyszła próbowała atakować jednak wszystkie akcje kończyły się niestety na stratach lub obrońcach rywali. Zespół z Suśca konsekwentnie grał piłką zaczynając od lini defensywnej aż po atak. W 20 minucie meczu dobra wrzutka z prawej strony boiska zawodnika gospodarzy i małe nieporozumienie w naszym zespole pomiędzy Tomaszem Puszkarem a Tomaszem Ślusarem i grasz rywali wykorzystuje to pakując piłkę do siatki i mieliśmy 1:1. Kolejne minuty to również małe porywy naszych piłkarzy na bramkę gospodarzy lecz ciężko było się przedostać przez obronę Szumów. Kilka minut później dość nieodpowiedzialnym zachowaniem popisał się Szymon Burda który zatrzymał strzał na bramkę Puszkara ręką i sędzia bez zastanowienia się wskazał na wapno, zawodnik Szumów nie miał większych problemów z pokonaniem naszego bramkarza i pewnym strzałem pokonał go i było już 2:1. Tuż przed zakończeniem pierwszej połowy błąd naszych obrońców wykorzystał gracz z Suśca który dobrym lobem kolejny raz pokonał naszego bramkarza i było już 3:1. Takim rezultatem zakończyła się pierwsza połowa.

Druga połowa wyglądała podobnie jak pierwsza Szumy stwarzali sobie dobre okazje po dobrej grze piłką a Szyszła porywała się do ataku raz po raz. Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy szybka akcja środkiem boiska i silnym strzałem zza 16 metrów zawodnik Szumów pokonał Puszkara, wynik nie był zadowalający bo było już 4:1 jednak nasi piłkarze nie poddali się i walczyli do końca co przyniosło efekt, dobra klepka Dawid z Rafałem w środku boiska zagranie do Ślusara a ten wrzuca w pole karne do Tomka Kozła który pięknym strzałem z woleja pokonuje bramkarza gospodarzy i było już 4:2. Po tym golu Szyszła nabrała chęci gry była bardziej zmotywowana do strzelania kolejnych bramek, niestety kolejny błąd naszych obrońców (jednak nie winimy ich za ten mecz gdyż są bardzo młodzi) i po rzucie rożnym piłkarz Szumów pakuje piłkę do siatki a bezradny Puszkar wyciąga piłkę z bramki po raz 5. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie lecz wydaje się że Szyszła nie zasłużyła na tak wysoki wymiar kary, oddali swoje serca na boisku co było widać, walczyli o każdą piłkę lecz niedkokładności sprawiły że wiele sytuacji powinno potoczyć się inaczej. Szumy w tym meczu mieli wyraźną przewagę i zasłużenie wygrali ten mecz i gratulujemy im zajęcia dobrego 4 miejsca na kioniec sezonu. A na którym miejscu zakończy ten sezon Szyszła? Dowiemy się 22.06 po rozegraniu kolejnych meczy w zamojskiej A klasie.

Gratulujemy naszym chłopakom jednego z lepszych sezonów w historii Szyszły. Z tak młodym zespołem i zaangażowaniem ta drużyna może zajść daleko w kolejnych sezonach.