GKS Szyszła Tarnoszyn - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Jesteś na stronie internetowej klubu: GKS *Szyszła* Tarnoszyn
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  •        

Witamy na stronie Szyszły

Logowanie

Statystyki drużyny

Najnowsza galeria

Turniej halowy o Puchar Starosty 04.02.17 r.
Ładowanie...

Losowa galeria

Szumy 1-3 Szyszła 22.04.2012r.
Ładowanie...

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 67, wczoraj: 137
ogółem: 1 785 957

statystyki szczegółowe

Szyszła na Facebooku

 

FANI SZYSZŁY

Dołącz do FANÓW

Kalendarium

17

10-2018

środa

18

10-2018

czwartek

19

10-2018

piątek

20

10-2018

sobota

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

Radio Eska Zamość

Rozrywka:-)

Wyszukiwarka

KONTAKT

e-mail:

 

szyszla@op.pl
 

 

tel. 603-727-516



Korzystanie z tekstów, zdjęć i grafik znajdujących się na tej stronie, bez zgody autorów - zabronione !!!

Sport.pl

Zczuba.tv

Mini-Chat

Mecz 2018-09-02, 17:00


herb GKS Szyszła Tarnoszyn herb Delta Nielisz
GKS Szyszła Tarnoszyn   Delta Nielisz

Aktualności

Reoragnizacja "A" klasy zamojskiej

  • autor: szyszla1, 2018-08-19 14:08

Od nowego sezonu 2018/19 w zamojskim okręgu piłki nożnej będzie istnieć tylko jedna grupa "A" klasy, nie tak jak było w poprzednich sezonach, gdzie były dwie grupy. W związku z tym w poprzednim sezonie z obu grup ( gr. I i gr. II) spadło do niższej klasy rozgrywkowej (B klasy) 5 drużyn (w tym niestety Szyszła) oraz drużyny z miejsc 7 rozegrały baraż. Reorganizacja ma wpłynąć na zwiększenie zainteresowania grą w B klasie, co idzie z większą ilością drużyn i meczy. Z drugiej strony wspomniana "A" klasa przypomina teraz małą "okręgówkę", wiążą się z tym dalsze wyjazdy. Czy to dobry ruch ze strony Zozpnu? Zobaczymy w nadchodzącym sezonie.


Terminarz B klasy Gr. II

  • autor: szyszla1, 2018-08-19 13:42

Kolejka 1 w dniach 01-09-2018/02-09-2018 (sobota/niedziela)

1. Ruch Machnów Nowy- Gryf Gmina Zamość

2. Huragan Hrubieszów- Metanoja Lipsko

3. Perła Deszkowice- Graf Chodywańce

4. Szyszła Tarnoszyn- Delta Nielisz

5. Perła Telatyn- GKS Tarnawatka


Cały terminarz w "więcej"

 


8 Kolejka "A" Klasy Gr. II 2017/18

  • autor: szyszla1, 2017-10-07 19:40

07.10.2017 r. (sobota) godzina:

15:30   Andoria Mircze          2:0   Szumy Susiec

08.10.2017 r. (niedziela) godzina:

14:00   Pogoń Łaszczówka 4:5 Sparta Wożuczyn

14:00   Graf Chodywańce    1:1  Metanoja Lipsko  

14:00   Potok Sitno                2:0 Granica Lubycza Królewska

15:00   Sparta Łabunie         2:1 Delta Nielisz

15:00   Szyszła Tarnoszyn       3:1 Perła Telatyn 


7 Kolejka "A" Klasy Gr. II 2017/18

  • autor: szyszla1, 2017-10-07 19:29

 

30.09.2017 r. (sobota) godzina:

16:00   Granica Lubycza Królewska 0:0 Sparta Wożuczyn

01.10.2017 r. (niedziela) godzina:

15:00   Sparta Łabunie      3:2    Szumy Susiec

11:00   Graf Chodywańce 2:5  Pogoń Łaszczówka  

16:00   Delta Nielisz           0:1   Szyszła Tarnoszyn

14:00   Metanoja Lipsko   5:2 Andoria Mircze

16:00   Perła Telatyn         0:2 Potok Sitno


6 Kolejka "A" Klasy Gr.II 2017/18

  • autor: szyszla1, 2017-09-24 11:19

 

 

 

23.09.2017 r. (sobota) godzina:

15:00   Potok Sitno        4:1   Delta Nielisz

15:00   Sparta Łabunie   2:6   Metanoja Lipsko

16:00   Andoria Mircze   2:0   Graf Chodywańce

24.09.2017 r. (niedziela) godzina:

16:00   Szyszła Tarnoszyn    2:2 (0:1)   Szumy Susiec

16:00   Pogoń Łaszczówka   3:1   Granica Lubycza Królewska

16:00   Sparta Wożuczyn      11:0   Perła Telatyn 


Kolejka V "A" Klasy Gr.II 2017/18

  • autor: szyszla1, 2017-09-16 09:12

                   

 

 

                    15.09.2017 (piątek) godzina:

16:30   Perła Telatyn            0:3   Granica Lubycza Królewska

                    16.09.2017 (sobota) godzina:

14:00   Metanoja Lipsko      1:3 (1:1)   Szyszła Tarnoszyn

                    17.09.2017 (niedziela) godzina:

16:00   Andoria Mircze        4:3   Pogoń Łaszczówka

12:00   Graf Chodywańce   1:2   Sparta Łabunie

16:00   Delta Nielisz            1:1   Sparta Wożuczyn

16:00   Potok Sitno             4:2   Szumy Susiec


TRENING!!!

  • autor: szyszla1, 2017-09-12 21:45

                                    Czwartek

                                    Godzina 17:30

                                    Obecność Obowiązkowa!

Kolejny mecz:

Metanoja Lipsko na wyjeździe sobota godzina 14:00


2 kolejka "A" klasy gr. II

  • autor: zurek, 2017-08-26 14:52

Sobota 26.08.2017r :

  • Sparta Wożuczyn 4:0 Graf Chodywańce godz. 17.00
  • Granica Lubycza Królewska 2:0 Metanoja Lipsko godz. 17.00

Niedziela 27.08.2017r :

  • ​Pogoń 96 Łaszczówka 5:1 Delta Nielisz godz. 13.00
  • Potok Sitno 11:0 Andoria Mircze godz. 16.00
  • Szyszła Tarnoszyn 1:1 Sparta Łabunie godz. 16.00
  • Perła Telatyn 1:3 Szumy Susiec godz. 16.00

18 kolejka o Mistrzostwo "A" klasy!!!

  • autor: szyszla1, 2017-05-14 12:12

 

 

 

13.05.2017r. (sobota) godzina: 

11:00   Metanoja Lipsko          1:1   Granica Lubycza Królewska

16:00   Sparta Łabunie            9:1   Huragan Hrubieszów

16:00   Ostoja Skierbieszów   3:0   Szumy Susiec

14.05.2017r. (niedziela) godzina:

11:00   Orkan Bełżec            3:1   Delta  Nielisz

15:00   Szyszła Tarnoszyn   1:1 (0:0)   Andoria Mircze

16:00   Perła Telatyn             3:0   Ruch Machnów Nowy


17 KOLEJKA O MISTRZOSTWO "A" KLASY GRUPA II SEZONU 2016/17

  • autor: szyszla1, 2017-05-07 09:58

06.05.2017r. sobota godzina:

17:00   Granica Lubycza          2:2 (1:0)   Szyszła Tarnoszyn

17:45   Huragan Hrubieszów   0:5   Orkan Bełżec

07.05.2017r. niedziela godzina:

11:00   Ruch Machnów Nowy   1:2   Metanoja Lipsko

15:00   Delta Nielisz                  1:2   Perła Telatyn

16:00   Sparta Łabunie             1:0   Szumy Susiec

17:00   Andoria Mircze             3:3   Ostoja Skierbieszów


Archiwum aktualności


Zegar

Reklama

TRENING

 

Piątek1

                                                       17:30

 

Strona Juniorów www.

 

 

 

 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
GKS Szyszła Tarnoszyn - Delta Nielisz
SKS Ruch Machnów Nowy - STS Gryf Gmina Zamość II
GKS Huragan Hrubieszów - PKS Metanoja Lipsko
GKS Perła Telatyn - GKS Tarnawatka
GKS Perła Deszkowice - GLKS Graf Chodywańce

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Wyniki

Mecze sparingowe

Ankiety

Które miejsce zajmie Szyszła Tarnoszyn w sezonie 2018/2019?

HERB SZYSZŁY

LIGA NET

  

  

  

  

  

  

BUTTONY

   

   

   

NUMER KONTA

Jeśli chcesz nas wesprzeć finansowo oto dane:

NAZWA

GKS Szyszła Tarnoszyn

Tarnoszyn 79

22-678 Ulhówek

NUMER KONTA

24 9617 1015 1500 1096 2000 0001

W tytule: WSPARCIE

REKLAMA

UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ

"TANIO-SZYBKO-SOLIDNIE"

Wawryszczuk Marek tel.663-821-512

Wawryszczuk Mariusz tel.667-043-556