GKS Szyszła Tarnoszyn - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Jesteś na stronie internetowej klubu: GKS *Szyszła* Tarnoszyn
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Metanoja Lipsko - Szyszła Tarnoszyn 3:1
  • Sparta Łabunie - Potok Sitno 0:2
  • Szumy Susiec - Delta Nielisz 0:4
  • Perła Deszkowice - Andoria Mircze 1:3
  • Sparta Wożuczyn - Płomień - Spartan Nieledew 1:2
  • Orion Sthil Jacnia - Huragan Hrubieszów 3:2
  •        

Witamy na stronie Szyszły

Reklama

Resovia

Logowanie

login:
hasło:
Zarejestruj się

Statystyki drużyny

Najnowsza galeria

Szyszła - Perła 3:1 07.06.2015r.
Ładowanie...

Losowa galeria

Szyszła 4-2 Ruch 16-09-2012r.
Ładowanie...

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 35, wczoraj: 669
ogółem: 1 417 398

statystyki szczegółowe

Szyszła na Facebooku

 

FANI SZYSZŁY

Dołącz do FANÓW

Kalendarium

11

02-2016

czwartek

12

02-2016

piątek

13

02-2016

sobota

14

02-2016

niedziela

15

02-2016

pon.

16

02-2016

wtorek

17

02-2016

środa

Radio Eska Zamość

Rozrywka:-)

Wyszukiwarka

KONTAKT

e-mail:

 

szyszla@op.pl
 

 

tel. 603-727-516



Korzystanie z tekstów, zdjęć i grafik znajdujących się na tej stronie, bez zgody autorów - zabronione !!!

Sport.pl

Zczuba.tv

Mini-Chat

Mecz 2015-10-31, 11:00


herb Metanoja Lipsko 3:1 herb Szyszła Tarnoszyn
Metanoja Lipsko   Szyszła Tarnoszyn

Aktualności

11 KOLEJKA O MISTRZOSTWO "A" KLASY

  • autor: rn1011, 2015-10-30 17:36

 

 

 

31.10 (SOBOTA)  2015 r. godzina:

11:00   Metanoja Lipsko     1:3   Szyszła Tarnoszyn

13:00   Sparta Łabunie       0:2   Potok Sitno

14:00   Perła Deszkowice   1:3   Andoria Mircze

14:00   Sparta Wożuczyn    1:2   Płomień Spartan Nieledew

14:00   Orion Jacnia           3:2   Huragan Hrubieszów  

14:00   Szumy Susiec        0:4   Delta Nielisz

 


8 KOLEJKA O MISTRZOSTWO "A" KLASY

  • autor: rn1011, 2015-10-10 18:46

 

 

 

10.10.15r. (sobota) godzina:

15:00   Szumy Susiec              1:4   Potok Sitno

15:00   Orion Jacnia               4:3   Perła Deszkowice

11.10 (niedziela) godzina: 

14:00   Andoria Mircze            2:0   Metanoja Lipsko

15:00   Szyszła Tarnoszyn      3:2 (2:1)    Sparta Wożuczyn

15:00   Huragan Hrubieszów     0:5   Delta Nielisz

15:00   Płomień NIeledew        1:0   Sparta Łabunie


7 KOLEJKA o MISTRZOSTWO "A" KLASY GRUPA II

  • autor: rn1011, 2015-10-02 09:04

 

 

 

8 listopada godzina:

13:00   Delta Nielisz            -:-   Orion Jacnia

03.10.2015r. (sobota) godzina: 

14:00   Sparta Łabunie      3:2   Huragan Hrubieszów

14:30   Metanoja Lipsko    0:3   Płomień Spartan Nieledew

15:00   Szumy Susiec         4:1   Szyszła Tarnoszyn

04.10 (niedziela) godzina:

15:00   Perła Deszkowice   2:4   Sparta Wożuczyn

15:00   Potok Sitno             4:0   Andoria Mircze


Po zwycięstwo... 6 KOLEJKA o MISTRZOSTWO A KLASY

  • autor: rn1011, 2015-09-24 19:31

 

 

 

26.09.15r. (sobota) godzina: 

13:00   Szyszła Tarnoszyn               2:3   Perła Deszkowice

15:00   Orion Jacnia                         3:1   Sparta Łabunie

27.09 (niedziela) godzina:

15:00   Sparta Wożuczyn                  0:0   Delta Nielisz

15:00   Płomień Spartan Nieledew   1:7   Potok Sitno

16:00   Huragan Hrubieszów            5:5   Metanoja Lipsko

16:00   Andoria Mircze                      1:2   Szumy Susiec


ROZKŁAD MECZÓW czyli IV KOLEJKA...

  • autor: rn1011, 2015-09-13 10:06

 

 

 

12.09.2015r. (sobota) godzina:

12:00   Płomień Spartan Nieledew   3-1   Andoria Mircze

15:00   Huragan Hrubieszów            0-1   Szumy Susiec

13.09. (niedziela) godzina:

15:00   Perła Deszkowice                   3:4   Sparta Łabunie

16:00   Orion Jacnia                           1:4   Potok Sitno

16:00   Sparta Wożuczyn                   7:0   Metanoja Lipsko

16:00   Szyszła Tarnoszyn                 0:2   Delta Nielisz

            (sędziują:  Adamczuk-Fidor-Sadowski)


III KOLEJKA O MISTRZOSTWO A KLASY

  • autor: rn1011, 2015-09-13 10:01

Płomień Spartan Nieledew   4-2   Szyszła Tarnoszyn

Andoria Mircze   6-1   Huragan Hrubieszów

Szumy Susiec   1-2   Orion Jacnia

Potok Sitno   2-4   Sparta Wożuczyn

Metanoja Lipsko   5-1   Perła Deszkowice

Sparta Łabunie   1-1   Delta Nielisz


II KOLEJKA o MISTRZOSTWO "A" KLASY

  • autor: rn1011, 2015-09-01 15:01

 

 

 

Szyszła Tarnoszyn    1-2  (0-1)   Sparta Łabunie             30 sierpnia, 16:00

Delta Nielisz               0-0   Metanoja Lipsko                    29 sierpnia, 17:00 

Perła Deszkowice       0-7   Potok Sitno                            30 sierpnia, 13:00

Sparta Wożuczyn       2-0   Szumy Susiec                         30 sierpnia, 17:00

Orion Jacnia               2-2   Andoria Mircze                        30 sierpnia, 16;00

 Huragan Hrubieszów 2-2   Płomień Spartan Nieledew     29 sierpnia, 17:00


Zaczynamy ligę... I KOLEJKA o MISTRZOSTWO "A" KLASY 2015/16

  • autor: rn1011, 2015-08-20 20:56

 

 

 

                  23.08.2015 r. (niedziela) godzina:

11:00   Metanoja Lipsko                  1:1   Sparta Łabunie

16:00   Szumy Susiec                       5:1   Perła Deszkowice

17:00   Potok Sitno                           0:0   Delta Nielisz

17:00   Płomień Spartan Nieledew   4:3   Orion Jacnia

15/17:00   Huragan Hrubieszów       2:2   Szyszła Tarnoszyn

                 (sędziują: Szykuła - Malec - Lenard)

26.08.15r. 17:00        Andoria Mircze                       1:2   Sparta Wożuczyn (przełożony!)


III MECZ KONTROLNY

  • autor: rn1011, 2015-08-18 08:46

 

   

 

 

                                     Szyszła Tarnoszyn         2:2         Perła Telatyn


POCZĄTEK LIGI JUŻ NIEDŁUGO

  • autor: rn1011, 2015-08-13 15:13

ZNAMY TERMINARZ I DOKŁADNY SKŁAD LIGI

 

 

czytaj więcej...


Archiwum aktualności


Zegar

Reklama

TRENING

Piątek

godz. 15:45

boisko

 

 

 

 

 

 

Strona Juniorów www.

 

 

 

 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12

Ostatnie spotkanie

Metanoja LipskoSzyszła Tarnoszyn
Metanoja Lipsko 3:1 Szyszła Tarnoszyn
2015-10-31, 11:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Metanoja Lipsko 3:1 Szyszła Tarnoszyn
Sparta Łabunie 0:2 Potok Sitno
Szumy Susiec 0:4 Delta Nielisz
Perła Deszkowice 1:3 Andoria Mircze
Sparta Wożuczyn 1:2 Płomień - Spartan Nieledew
Orion Sthil Jacnia 3:2 Huragan Hrubieszów

Ankiety

Które miejsce zajmie Szyszła Tarnoszyn w sezonie 2015/2016

HERB SZYSZŁY

LIGA NET

  

  

  

  

  

  

BUTTONY

   

   

   

NUMER KONTA

Jeśli chcesz nas wesprzeć finansowo oto dane:

NAZWA

GKS Szyszła Tarnoszyn

Tarnoszyn 79

22-678 Ulhówek

NUMER KONTA

24 9617 1015 1500 1096 2000 0001

W tytule: WSPARCIE

REKLAMA

UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ

"TANIO-SZYBKO-SOLIDNIE"

Wawryszczuk Marek tel.663-821-512

Wawryszczuk Mariusz tel.667-043-556